Taş Desenli Duvar Kağıdı

tasdesenliduvarkagidi

Taş Desenli Duvar Kağıdı

Son zamanlarda müşteriler tarafından tercih edilen duvar kağıtlarına bakıldığı zaman en çok tercih edilen duvar kağıdı türünün taş desenli duvar kağıdı olduğu görünüyor. Diğer duvar kağıtlarına göre daha sade ve daha şık bir görünüme sahip taş desenli duvar kağıdı, özellikle salonların konseptini tamamlamak için tercih ediliyor. Biliyorsunuz ki 3D duvar kağıtları, daha dinamik bir görünüm sağladığı için kullanıcılar da tercihlerini 3 boyutlu duvar kağıtlarından yana yapıyor. Ancak 3 boyutlu duvar kağıtları da kendi içlerinde çeşitli gruplara ayrılıyor. İşte bu gruplar arasından en çok tercih edileni de taş desenli duvar kağıdı oluyor. Genel olarak yeni yapılan evlerde görebileceğimiz taş desenli duvar kağıtları, evlerde doğal taş kullanmak yerine bu görünümü duvar kağıtları aracılığıyla sağlıyor. Konsepti gereği genellikle televizyon standını tamamlamak için tercih edilen taş desenli duvar kağıdı, ev sakinlerinin tercihlerine göre farklı renk seçeneklerine bürünebiliyor.

Taş Desenli Duvar Kağıtları

Taş desenli duvar kağıdının en çok tercih edilen renk türlerine baktığımızda ilk olarak kahverengi ve gri renk tonu ağırlıklı seçenekleri görüyoruz. Çünkü bu renkler, modernliği temsil ettiği için dolayısıyla bu konsepte dahil evlerde tercih edilmesi oldukça doğal. Bu renklerin yanısıra daha pek çok farklı renk çeşidi ve model de olduğu için onca çeşit arasından kendi zevkinize göre seçimler yapabilirsiniz. Ancak seçim yaparken dikkat etmelisiniz ki seçtiğiniz taş desenli duvar kağıdı, duvar kağıdını kullanmak istediğiniz yüzeye uygun olmalıdır. Aksi taktirde duvar kağıdınız beklenilen olumlu etkiyi yaratamayabilir. Bu yüzden eğer seçim konusunda kararsız kaldıysanız işim uzmanlarından da yardım alabilirsiniz.

 

Doğru taş desenli duvar kağıdını seçerek işiniz tam anlamıyla bitmiş olmuyor. İşin tam anlamıyla bitmesi için, seçtiğiniz duvar kağıtlarını özenli bir şekilde duvara yapıştırabilecek başarılı bir usta lazım. Bazı ustalar, ne yazık ki kabarma ayarlarını yapamadıkları için yapıştırdıkları duvar kağıtlarının çeşitli noktalar yüzeyden kalkarak kabarcıklar oluşturuyor. İşte bu tür problemlerle karşı karşıya kalmamak için mutlaka deneyimli bir usta ile çalışmalısınız. Eğer kapı kapı gezerek usta aramak istemiyorsanız ustanızı Boyalina’dan bularak hem zamandan tasarruf edip aynı zamanda profesyonel ustalarla çalışmanın keyfini sürebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum yap

Bizi arayın!