İthal Duvar Kağıdı

ithalduvarkagidi

İthal Duvar Kağıdı

İthal duvar kağıdı, yurtdışından gelen duvar kağıtları için kullanılan genel bir terimdir. Her ne kadar pek çok kişi tarafından daha kalilteli duvar kağıdı türü olarak bilinse de aslında duvar kağıtlarında kaliteyi belirleyen, kullanılan boyanın kaliteisidir. Ancak genel anlamda ithal duvar kağıdında daha kaliteli boya malzemelerinin kullanıldığını söyleyebiliriz. İthal duvar kağıtlarının genel tasarımları, yerli duvar kağıtlarına göre daha ağır veya daha moderndir. Çünkü genelde üretimi ve tasarımı daha kaliteli yapan firmalar yurtdışında bulunduğu için kaliteyi de ithal duvar kağıtlarında görebiliyoruz. İthal duvar kağıtları, yerli duvar kağıtlarına göre biraz daha zor bulunur. Buna rağmen pek çok boya satış noktasında ve yapı markette, aradığınız  türden ithal duvar kağıdını rahatlıkla bulabilirsiniz.

İthal Duvar Kağıtları

İthal duvar kağıtlarının genel bağlamda daha kaliteli boyadan yapıldığını ve bu yüzden daha pahalı olduğunu söylemiştik. Ancak emin olun ki ithal duvar kağıdını satın alıp evinize yapıştırdıktan sonra siz de kalitenin farkına varacaksınız. İthal ile yerli arasındaki fiyat öyle yüksek de değil. Duvar kağıdını alacağınız yere mutlaka seçtiğiniz modelin kullandığı boya durumunu sorun. Çünkü eğer kullanılan boya yeterince kaliteli değilse bir süre içerisinde duvar kağıdınız kendi kendine solar ya da boyaları çıkmaya başlar. Ancak kaliteli bir ithal duvar kağıdı, duvarınızda daha uzun bir süre solmadan ve yıpranmadan duracağı için tercihiniz kaliteli boya kullanan ithal duvar kağıdından yana olsun.

Duvar kağıdınızı seçip satın aldıktan sonra geriye sadece duvarınıza yapıştırmak kalıyor. Satın aldığınız ilk anda basit bir iş olarak görünebilir ancak kesinlikle bilmeyen birisinin yapabileceği türden bir iş değil. Hatta bilmeyen birisinin öyle 1-2 denemede yapamayacağının garantisini bile verebiliriz. Dolayısıyla ithal duvar kağıdınızı kendiniz yapıştırmak yerine işini iyi yapan boya ustaları ile anlaşarak uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz. Eğer duvar kağıdınızı yapıştıracak bir usta bulamadıysanız Boyalina sitemizdeki ithal duvar kağıdı ustaları size yardım etmek için 7/24 hazır. Sizin yapmanız gereken tek şey, hemen şimdi sitemize girerek yüzlerce başarılı ustamız arasından bir tanesini seçip hızlı bir şekilde çalışmaya başlamak…

Henüz yorum yok.

Yorum yap

Bizi arayın!