Epoksi Zemin Kaplama

epoksizeminkaplama

Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama işi, bir boyama işine oldukça benzeyen bir işlemdir. Hatta epoksi zemin kaplama işlemlerini en profesyonel yapan ustalar da genellikle boya ustalarıdır. Sıvı – jel arası bir kıvamda olan ve duvara sürüldükten sonra duvarı dış etkilerden koruyan epoksi, son zamanlarda zemin koruma amaçlı en çok tercih edilen yapı maddesidir. İçerdiği az sayıda kimyasal madde sayesinde de hiçbir şekilde yapıda bulunan canlılara zarar vermez. Epoksi zemin kaplama, genellikle ev kadınları için olmazsa olmaz denilebilecek kadar önemli bir işlemdir. Çünkü epoksi, hem zemininizi hem de duvarınızı dışarıdan gelen her türlü etkiye karşı en yüksek düzeyde koruyacaktır. Üstelik epoksi, ne kadar zaman geçerse geçsin direncinden herhangi bir şey kaybetmez ve duvarınızı her zaman dış etkilerden korumaya devam eder.

Epoksi zemin kaplamada fiyat, kaplama için belirlenen alanın metrekare cinsinden alanına göre yapılmaktadır. İşlemlerin tamamlanma süresi ise normal bir boyama işleminin tamamlanma süresi ile hemen hemen aynıdır. Tabi çalışkan ve profesyonel bir usta ile çalışırsanız işlemleriniz çok daha kısa bir süre içerisinde hallolacaktır. Epoksi, yapı malzemelerinde hemen hemen yeni kullanılmaya başlandığı için her boya ustası epoksi zemin kaplama işini doğru bir şekilde gerçekleştiremeyebilir. Çünkü zemin kaplanırken sürülen maddenin miktarı oldukça önemli. Bu yüzden mutlaka, çalışmak istediğiniz ustanıza epoksi kaplama ile ilgili deneyime sahip olup olmadığını sorun.

Eğer epoksi zemin kaplama fiyatları ile ilgilenen bu önemli yapı işi ile uğraşan bir usta bulamadıysanız boyacimgelsin.com olarak ihtiyaçlarınıza her daim çözüm üretmek için buradayız. Zira İstanbul içerisinde epoksi kaplama işi ile ilgili daha öncesinde hizmet vermiş deneyimli pek çok usta, boyacimgelsin.com bünyesinde çalışarak müşterilere hizmet veriyor.  İnternet sitemizde halihazırda bekleyen tüm ustalarımız, siz değerli ziyaretçilerimizin isteklerine karşılık verebilmek için sizleri bekliyor. İnternet sitemizde bizimli çalışan tüm ustalarımızı özenle seçtiğimiz için epoksi kaplama işlemleriniz profesyonel elden yürütülecek ve başarılı bir şekilde tamamlanacaktır. Fiyatlar, çalışma yapılacak alanını metrekare cinsinden değeri ve zeminin türüne göre değişiklik göstermektedir. Ustalarımızla tanışmak ve fiyat teklifi almak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum yap

Bizi arayın!