Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

epoksizeminkaplamafiyatlari

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi zemin kaplama işlemleri, son zamanlarda boya ustaları tarafından en çok yapılan işlerden birisidir. Özellikle çevreye karşı gösterdiği koruma ve kolay kolay kirlenmeme gibi özellikleri sayesinde müşterilerin büyük bir kısmı, evlerinde duvarlarda ve zeminlerde olmak üzere epoksi zemin kaplama işlemlerini yaptırmak istiyor. Epoksi zemin kaplama fiyatları, sunulan hizmete göre kesinlikle oldukça makul. Özellikle evde yaşayan insanların sağlığını dahi koruyan epoksi zemin kaplama işi, aynı zamanda kolay kirlenme gibi bir sorunun önüne geçtiği için özellikle son zamanlarda kadınlar için bulunmaz hint kumaşı. Üstelik işlemler, sandığınız kadar uzun sürmüyor. Normal bir boyama işlemi yapılır gibi kısa bir süre içerisinde epoksiz zemin kaplama işiniz bitiyor ve evinizi daha sağlıklı ve dayanıklı hale getirmiş oluyorsunuz.

Epoksi zemin kaplama fiyatları, kaplanacak zeminin alanına ve cinsine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ancak genel bir fiyat aralığı verilecek olursa, ustaların büyük bir kısmı 5 Tl ile 12 TL arasında hizmet sunmaktadır. Dikkat ettiyseniz epoksi zemin kaplama fiyatları, duvar boyama fiyatlarına oldukça yakın. Çünkü epoksi maddesi boyaların içerisinde de kullanılan bir madde olduğu için bu işi ustalıkla yapan kişiler genellikle boya ustaları oluyor. Dolayısıyla da epoksi zemin kaplama fiyatlarını boya ustaları belirlediği için, fiyatlar işlem açısından oldukça benzer olan boyama işlemi için uygulanan fiyat tarifelerine oldukça yakın. Yani evinizi boyatmak yerine epoksi ile kaplatarak kirlenme ve aşınma gibi sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Epoksi zemin kaplama fiyatlarını arttıran en önemli etken, uzun zamanlar geçmesine rağmen epoksi zemininizin herhangi bir direnç kaybı yaşamamasıdır. Yani isterseniz kaplatma işleminden sonra aradan 10 yıl geçmiş olsun, zemininiz yine çevresel faktörlere karşı aynı etki ile mücadele edecektir. Biliyorsunuz ki normal zeminler, su ve kire oldukça meyilli zeminlerdir. Dolayısıyla en ufak bir sıçramada veya dokunmada, duvarınızda kalıcı izler oluşabilir. Eğer siz de kirden ve izden nefret eden birisiyseniz epoksi tam size göre. Eğer çalışmak için bir usta bulamadıysanız, internet sitemizdeki birbirinden profesyonel ustalarımız size 7/24 hizmet sunabilmek için sabırsızlıkla bekliyor.

Henüz yorum yok.

Yorum yap

Bizi arayın!