Epoksi Boya

epoksiboya

Epoksi Boya

Epoksi boya, boya türleri arasından en çok tercih edilenlerden birisidir. Öncelikle epoksi renk değil bir katkı maddesidir. Genellikle pek çok büyük boya markasının kullandığı boyalar arasında epoksi boyaları da bulabilirsiniz. Bu boyaların, normal boyalar ile aralarında dağlar kadar fark vardır. Epoksi boyanın asıl amacı, duvarınızın kolay kirlenmemesi ve suya karşı dayanıklı olabilmesi için katkı sağlamaktır. Epoksi adı verilen madde, aynı işlevi sağlayan diğer maddelere göre çok daha uzun vadeli ve başarılı sonuçlar üreten bir maddedir. Dolayısıyla da epoksi ile duvarlarınız ve zeminleriniz, normaline göre çok daha uzun süreler boyunca çevresel faktörlere karşı dayanıklı kalacaktır. Dolayısıyla da genellikle epoksi boyayı ev hanımları tercih etmektedir.

Epoksi Boya Kullanımı

Epoksi boyanın kullanım alanları da oldukça geniş ve dolayısıyla her sektör için tercih edilebilecek bir boya türüdür. Epoksi boya ile dilerseniz hem zeminlerinizi hem de duvarlarınızı boyatabilirsiniz. Zaten Epoksi boyayı kullanmaya başladıktan sonra yararlarını siz de net bir şekilde görmeye başlayacaksınız. Bugün epoksi boyayı en çok ev hanımlarının tercih etmesinin en büyük nedeni de, epoksi boyanın duvarları daha temiz tutması ve daha uzun zamanlar boyunca sağlam korumasıdır. Bu yüzden ev hanımları başta olmak üzere evine ve sağlığına önem veren pek çok kişi epoksi boya tercih etmektedir. Yanlış anlamadınız, epoksi boyanın insan sağlığı üzerinde de oldukça olumlu etkileri var. Normal duvarlar, kirleri çok kolay toplayabilirken epoksi boya ile kaplanmış duvarlar ve zeminler kirlere ve bakterilere karşı dayanıklıdır.

Epoksi boyanın zemine uygulanması standart boyaların uygulama işlemleri ile oldukça benzerdir. Dolayısıyla bir epoksi boyama işini gönül rahatlığıyla deneyimli bir boyama ustasına yaptırabilirsiniz. Eğer usta bulma aşamasında sıkıntı çekiyorsanız boyacimgelsin.com’a giriş yaparak İstanbul’un en tecrübeli boya ustalarına saniyeler içerisinde erişebilirsiniz. İnternet sitemizde her ustamız için ayrı sayfalar bulunmakta. Bu sayfalarda ustalarımızın iş geçmişleri ve deneyimleri ile ilgili detaylı bilgiler yer alıyor. Ustalarımızın sayfalarındaki tecrübe ve deneyim bilgilerini okuduktan sonra yüzlerce tecrübeli ustamız arasından kriterlerinize uygun olan ustamızı seçerek epoksi boyama işlemini gönül rahatlığıyla ustalarımıza devredebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum yap

Bizi arayın!