Duvar Kağıdı Yapan Firmalar

duvarkagidiyapanfirmalar

Duvar Kağıdı Yapan Firmalar

Duvar kağıdı yapan firmalar, genellikle Bursa, İstanbul ve çevresi olmak üzere marmara bölgesi yoğunluklu bir şekilde dağılmaktadır. Bu tür duvar kağıdı yapan firmaların en büyük ortak noktası, geniş bir çalışma alanına sahip olarak geniş bir ekip ile çalışmaktır. Genel olarak çalışmaların büyük bir kısmı el değmeden makinalar tarafından tamamlansa da makinaların kontrolü için insan gücünden de yararlanılmaktadır. Bu tür firmalar, genellikle duvar kağıtlarını şerit halinde üretir. Öncelikle makine tarafından bir tasarım belirlenir. Daha sonra bu tasarımın ne kadar metre uzunluğunda bir kağıda uygulanacağı seçilir ve işlem başlatılır. İşlem bir süre boyunca devam eder ve makine tarafından belirtilen uzunluk limitine ulaşıldığı zaman işlem otomatik bir şekilde duraklatılır. Mevcut işlem duraklatıldıktan sonra makine tarafından yeni bir işlem talimatı verilmesi beklenir ve talimatın verilmesi ile birlikte çalışma yeniden başlamış olur.

Duvar Kağıdı

Duvar kağıdı yapan firmalar, üretimlerini toplu bir şekilde gerçekleştirdikleri için piyasaya ürünleri daha uygun fiyatlar üzerinden sunar. Ancak bu ürünleri alarak satışını gerçekleştiren yapı marketler, satılan duvar kağıtlarının metrekare alanları genellikle az olduğu için perakende satış biçimini benimserler ve daha pahalı bir fiyat üzerinden size satışını gerçekleştirirler. Bu yüzden duvar kağıtlarını daha ekonomik fiyatlar üzerinden satın almak isterseniz, duvar kağıdı yapan firmalar ile direkt olarak irtibata geçebilirsiniz. Ancak ne yazık ki eğer alacağınız duvar kağıdı miktarı yeterli düzeyde değilse duvar kağıdı yapan firmalar da size istediğiniz toptan satış fiyatını uygulayamayabilir.

Duvar kağıdı yapan firmalardan toptan ya da perakende bir şekilde duvar kağıtları satın aldıktan sonra uzman bir duvar kağıdı ustası da bularak seçmiş olduğunuz duvar kağıtlarını istediğiniz duvara uygulatmanız gerekir. Duvar kağıdı işiniz için de alanında deneyimli bir usta ile çalışmanızda büyük yarar var. Çünkü duvar kağıtlarının yapıştırılması işlemi kolay bir işlem gibi görünse de bu işlem ustalıkla ve titizlikle yapılmadığı sürece işinizden olumsuz geri dönüşler alabilirsiniz. Dolayısıyla seçtiğiniz duvar kağıdının istediğiniz zemine başarılı bir şekilde uygulanması için mutlaka alanında profesyonel bir duvar kağıdı ustası ile çalışmaya özen gösterin.

Henüz yorum yok.

Yorum yap

Bizi arayın!