Boya Badana Ev Boyama Öncesinde Sorulabilecek Sorular

boyabadanaevboyamahakkindasorular

Boya Badana Ev Boyama Öncesinde Sorulabilecek Sorular

Boya badana yaptırmadan önce ve ev boyama kararını gerçeğe dönüştürürken boyacı ustası tarafına yöneltilebilecek pek çok soru olmalıdır. Biz de bu içeriğimizde bu tür çalışmaların derlemesini yaptık. Umarım sizin için faydalı çalışmalar olacaktır. İç cephe boya uygulamaları tarafından iyi firmalar ile birlikte iş birliği çerçevesinde işler yapabilmek oldukça önemli bir alan teşkil eder. İşlerin doğru şekilde yapılması bizi memnun ederken, işlerin biraz daha aksaması bizi hayal kırıklığına uğratıcı etmenler olmaktadır.

Ev Boyama Kaç Gün Sürer?

Ev boyama işlemi evin boyutuna ve yapılacak işlemin boyutuna göre değişmektedir. Fakat uygulamalarımız genellikle bir günde tamamlanmaktadır.

Boya Badana Fiyatları Nasıldır?

Boya badana fiyatları evden eve sürekli değişmektedir. Fiyatların doğru bir şekilde verilebilmesi için kesinlikle keşif yapılmalıdır. Boyalina ekibinden ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Boya Badana Ustaları Tecrübesi

Boyalina olarak ustalarımızın her biri en az 2 yıllık iş tecrübesine sahiptir. Her biri uzun elemeler sonucunda tercih edilmektedir. Ustalarımız müşterilerimiz tarafından her işte test edilir, testin sonunda puanlar verilerek ustalarımıza ödüller dağıtılmaktadır.

Ev Boyama Süreci Nasıldır?

Ev boyama süreci sizin bizimle iletişime geçmeniz ile başlar. Boyalina ekibi bilgilerinizi aldıktan sonra eksper ekibine yönlendirir. Eksperlerimiz bilgileri aldıktan sonra ücretsiz bir keşif yaparlar. Bu keşfin sonucunda ev boyama sürecine ilk adım atılmış olur. Müşteri ile birlikte fiyat belirlenir ve sözleşme imzalanır.

Hangi Marka Boyalar Tercih Edilir?

Boyalina olarak genellikle müşterinin istediği boya markalarını tercih ediyoruz. İş sırasında tavsiye ettiğimiz 3 marka ise Filli Boya, Dyo ve Marshall oluyor. Bu markaların iç cephe boya konusunda daha iyi sonuçlar veren ürünleri var. Biz de müşterilerimizin evlerinin şahane gözükmesi için bu tür markalara başvuruyoruz. Onların ürünlerini kaliteli ustalar ile birlikte kullanıyoruz.

Bu içeriğimizde size aklınıza takılan bazı soruları yöneltmeye çalıştık. Boya badana ve ev boyama süreçlerinde boyacı ustası tarafına, firma tarafına sormanız gereken soruları derlemeye gayret ettik. Siz de konu ile alakalı olarak merak ettiğiniz durumları bizimle dilediğiniz paylaşabilirsiniz.

Etiketler:
,
Henüz yorum yok.

Yorum yap